Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Fit For Future – Librazhd dhe Përrenjas

12 October, 2019 @ 10:00 am - 12:00 pm

150 mësues nga të gjitha shkollat e Librazhdit, Përrenjasit dhe rrethinave, do të jenë pjesë e Fit For Future, ditën e shtunë, më 12 Tetor 2019, Ora 10.00, në sallën e Shtëpisë së Kulturës.

Mësuesi frymëzon.
Shkolla është për nxënësin dhe jo për mësuesin.
Takimi është i hapur. Mendja po ashtu 

Ju falenderoj për interesimin e lartë. Shihemi në Librazhd 

#fitforfuture #mesuesifrymezon #fuqizimfemije

Details

Date:
12 October, 2019
Time:
10:00 am - 12:00 pm
Event Category:

Organizer

World Vision