Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

FFF Prishtine

26 October, 2019 @ 1:00 pm - 4:00 pm

Shkojmë në Prishtinë javës që vjen:) Për studentët, mësuesit dhe prindërit….trekëndëshi themeltar i shoqërisë.

Fit For Future shkon në Kosovë, me një bashkëpunim të çmuar të dy institucioneve që harrojnë harresën për kë ka më shumë nevojë e dashni 
Faleminderit pafund, Autizmi Flet dhe Instituti Kosovar për Logopedi.

Shihemi në Prishtinë më 26 Tetor 2019. Me studentët si fillim. Për aplikime ju lutem drejtohuni në këtë link:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScsdGRKf64BtRSpSc…/viewform

AutizmiFlet Kosovë Instituti Kosovar për Logopedi #FitForFuture #prishtine

Details

Date:
26 October, 2019
Time:
1:00 pm - 4:00 pm
Event Category:
Event Tags:
, ,

Venue

Prishtine
Ministria e Administrates Publike të Kosovës Former Rilindja Building,
Pristina, Kosove 10000

Organizers

Instituti Kosovar për Logopedi
Autizmi Flet Kosove